Про нас

Вітаємо у нашому інтернет-магазин Цвітодар

Вирощування та розмноження рослин це справа, якою я займаюсь  вже в третьому поколінні .  Отриманні знання та досвід передається від батька до дітей. Не має нічого кращого ніж продовжувати родинну справу та дарувати людям продукцію, яка відповідає їхнім потребам.  За багаторічну діяльність  у нас налагоджені контакти з надійними партнерами,  які так само як ми працювали в цьому напрямку, але кожен зі своїм асортиментом.  Так як технології  стрімко розвиваються  і на сьогодні вже є  поняття – «кого не має в інтернеті , у того не має ні розвитку ні бізнесу» - ми створили інтернет-магазин  Цвітодар.  Асортимент товарів  буде періодично розширюватись,  щоб відслідковувати наші новинки потрібно підписатись на розсилку оновлень або відслідковувати  їх у соціальних мережах в групах Cvitodar. 

Для нас не має конкурентів є тільки партнери та колеги, виходячи з цього ми запрошуємо для співпраці  виробників та усіх бажаючих зайнятись вирощуванням  рослин.  

Наше тепличне господарство займається вирощуванням квітів протягом усього року.  Асортимент продукції  носить сезонний характер тому його рекомендовано відслідковувати в соц.мережах. Для квіткових магазинів та оптових покупців  рекомендуємо співпрацю по попередній домовленості,  як по асортименту так і по кількості.

Ми пропонуємо посадковій матеріал для власних потреб так  і для промислових засаджень.  Ми розширюємо асортимент  ягідних саджанців розмножених методом in-vitro.  Саме такі саджанці мають  високу продуктивність в майбутньому. 

Ми здійснюємо консультацію:

  •  по  проектування  теплиць на присадибній ділянці 
  • по створенню бізнесу на промислових теплицях 
  • по закладанню ягідних полів  від 1Га до 5га
  • по створенню особистих розплідників рослин  
  • по агротехніці рослин  

Для того, щоб клієнт розумів, що він купує ми висвітлюємо тільки оригінальні фото наших товарів, якщо їх не має ми по бажанню робимо фото рослин перед відправкою і надсилаємо клієнту.  

Наше завдання:  на хвилі євроінтеграції зберегти конкурентоспроможність цієї галузі  і забезпечити розвиток власного виробництва.